sesje LIFE FLOW

Life Flow to technika pracy terapeutycznej i energetycznej, na którą trafiłam po latach poszukiwań. Szukałam sposobów na uzdrowienie mojego syna i poradzenie sobie z sytuacją, w której się znalazłam. Poznałam ich wiele… (jeśli chcesz wiedzieć, jakie – poczytaj w zakładce O MNIE). Niestety, wszystkie były nieskuteczne albo działały tylko na chwilę, doraźnie, odrobinę. Żadna z poznanych przeze mnie wcześniej metod nie uzdrowiła mojego syna. A w pewnym momencie zaczęło się drastycznie pogarszać… Wtedy trafiłam na Life Flow ( więcej o tym we wpisie    http://zpietamiwchmurach.pl/jak-sie-powiedzialo-a/

W chwili obecnej mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to najskuteczniejsza technika, z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Zakres działania i natychmiastowa skuteczność sprawiają, że nieustannie jestem pod wrażeniem mocy tej techniki.

Bowiem Life Flow pozwala wprowadzać zmiany na bardzo głębokim, biologicznym poziomie. Usuwa zapisy z pamięci komórkowej człowieka. 

To z kolei sprawia, że  praca z ograniczającymi przekonaniami jest łatwa i daje prawie natychmiastowe  efekty . Przekłada się to również na wszystkie pozostałe dziedziny życia człowieka: na stan zdrowia, osiąganie sukcesów, zarabianie pieniędzy, relacje, skuteczność w działaniu, itp.

Metodologia Life Flow czyści biologiczny zapis utrwalonych przez lata programów działania i myślenia oraz powtarzających się w życiu człowieka destrukcyjnych wzorców, dzięki czemu  wewnętrzna transformacja osoby pracującej tą techniką są skuteczne i trwałe.

Co daje praca techniką Life Flow?

  • pozwala realizować ludziom cele i wzmaga ich efektywność w wybranym temacie pracy, jak też zwiększa ich świadomość,
  • dużo lepiej niż większość znanych terapii pozwala ludziom radzić sobie z problemami;
  • wymazuje urazy psychiczne i uciążliwe wzorce działania;
  • leczy zaburzenia;
  • pozwala poradzić sobie z ograniczającymi nawykami i trudnymi tematami oraz daje zaawansowane narzędzia zarządzania emocjami,
  • ponadto  zmiany generowane poprzez Life Flow, czyli skuteczne, biologiczne wymazanie wewnętrznych konfliktów, przyspieszają procesy zdrowienia chorób psychosomatycznych zapoczątkowanych przez te konflikty (dlatego Life Flow zaczyna być też wykorzystywane na polu medycyny),
  • dodatkowo Life Flow daje dostęp do stanów szczytowych, które są permanentne, to znaczy, że raz uzyskane (podczas jednej – dwóch sesji) pozostają z człowiekiem  na zawsze i w każdej kolejnej minucie jego życia.

Jak wygląda sesja?

Praca z klientem polega na odnalezieniu w przeszłości na konkretnych wydarzeniach z życia ( tak zwanych stop-klatkach) negatywnych przekonań, kodów traum rodowych , a następnie na usunięciu ich samych oraz ich skutków we wszystkich strukturach komórkowych.

Klient jest prowadzony przez terapeutę określonymi dyspozycjami i poleceniami w zależności od rodzaju uszkodzeń, jakie pojawiają się w komórce. Klient sam – generując Światło i boską Miłość – oczyszcza i uzdrawia poszczególne struktury.

Sesja trwa od 2 do 3 godzin.