Technika manifestacji

TECHNIKA MANIFESTACJI „SZKLANKA WODY”
VADIMA ZELANDA
              Technika manifestacji „Szklanka Wody” potrafi otworzyć wasze wewnętrzne umiejętności manifestacji/materializacji, pomóc rozwiązać najróżniejsze problemy i zwiększyć energię w osiągnięciu tego co chcecie, aby się spełniło w waszym życiu.
Po kolei:
1. Weź kawałek papieru, albo kartkę-naklejkę i napisz na niej w formie afirmacji coś czego potrzebujesz, albo chcesz, aby się spełniło. Jeżeli pracujesz nad jakimś projektem i potrzebujesz nowatorskich pomysłów, możesz napisać coś na wzór: „Jestem pełen inspiracji i kreatywności. Pozwalam swojej kreatywnej energii przepływać przez cały czas. Kreatywność przychodzi do mnie naturalnie. Przyciągam kreatywne pomysły przez cały czas. Moje kreatywna istota pomaga mi wykorzystać cały mój potencjał.” Może to brzmieć nieco naiwnie, jednak twój mózg i serce potrzebują usłyszeć o twoich potrzebach, aby znać kierunek, w którym podążać.
Każdy rodzaj techniki kreatywnej wizualizacji lub manifestacji jest tylko szablonem myślokształtu, który pomaga ci lepiej komunikować się z wyższymi poziomami świadomości, aby osiągnąć twój cel. Niemniej jednak nie musisz ograniczać się tylko do zdobycia kreatywnych pomysłów. Możesz znaleźć wiele różnych afirmacji skierowanych na przyciągnięcie partnera, którego potrzebujesz w życiu, znalezienie lepszej pracy, stabilności/obfitości finansowej, a nawet rozwiązanie problemów zdrowotnych (włącznie ze schudnięciem). Po prostu wybierz afirmację z obszaru życia, który chcesz poprawić i napisz ją.
2. Następnie weź ten kawałek papieru z afirmacją i przyczep go do szklanki z wodą (przypomnij sobie o eksperymentach z wodą przeprowadzonych przez Masaru Emoto). Potrzyj swoje dłonie, aby zaktywować energię przepływającą w twoich rękach i umieść je dookoła szklanki z wodą (jest to jedna z łatwych metod, aby uaktywnić przepływ energii w twoich rękach). Wypowiedz afirmację na głos lub w myślach (jeżeli wypowiadasz ją na głos, nadajesz jej więcej mocy). Powinieneś również wizualizować to, co zamierzasz osiągnąć podczas wysyłania energii do wody w szklance. Energia płynie tam, gdzie skupiasz swoją uwagę. Więc, gdy kierujesz uwagę na szklance z wodą podczas wizualizowania swojego życzenia, ładujesz ją myślokształtem twojego życzenia.Woda jest bardzo potężnym przewodnikiem energii informacji.
3. Następnie wypij tę wodę. Powinieneś przeprowadzać tę technikę manifestacji każdego ranka i każdego wieczoru zanim pójdziesz spać. Ponadto wielu dietetyków zaleca, aby wypić jedną szklankę wody zaraz po przebudzeniu, więc możesz potraktować tę technikę manifestacji jako twoją poranną rutynę. Dwa tygodnie powinny być wystarczające na małe życzenia, a większe mogą potrzebować do trzech miesięcy, lub dłużej w zależności od ich złożoności. Twoja pozytywna intencja będzie ładować wodę w szklance i twoje ciało po tym jak wypijesz wodę (które nota bene składa się w 60-70% z wody) będzie naładowane energią, która pokieruje cię ku manifestacji twojego życzenia. Technika ta jest bardzo potężna. Kluczem jest to, aby być jak najbardziej konkretnym w swoich afirmacjach i celach. Jeżeli chcesz kreatywnych pomysłów do projektów, wypowiedz to. Jeżeli chcesz przyciągnąć partnera do swojego życia, powinieneś być w tym szczegółowy . Bądź realistyczny! Chociaż twoje życzenie, aby zamanifestować milion dolarów do jutra może się spełnić po użyciu techniki „szklanki z wodą”, nie zapominaj, że musisz przynajmniej kupić los na loterii i również pamiętaj o syndromie nagłego bogactwa. Jeżeli masz kilka życzeń, które chciałbyś żeby się spełniły, to sugeruję przygotowanie osobnej szklanki wody na każde życzenie. Mądrze jest też upewnić się, że nikt inny nie pije z tej samej szklanki przynajmniej do zakończenia okresu przeprowadzania tej techniki. Twoje ręce posiadają 26 kanałów energetycznych i umieszczając dłonie dookoła szklanki z wodą lokalizujesz i zasilasz intencję, aby manifestować to, co sobie życzysz. Woda zapisuje informację, którą wysyłasz. Po wypiciu wody, cząstki energoinformacyjne rozprzestrzenią się po całym twoim ciele i nastroją pole morfologiczne do nadawania intencji, którą wprowadziłeś. Nie przejmuj się, jeżeli na początku nie poczujesz wiązki energii pomiędzy dłońmi. Odczuwanie przyjdzie wraz z praktyką. Istnieje wiele technik, które pomogą ci w wyczuwaniu energii. Woda jest bardzo delikatnym elementem i bardzo łatwo na nią wpłynąć energią z twoich rąk (nawet gdy świadomie jej jeszcze nie odczuwasz). Życzę ci wszystkiego dobrego przy praktykowaniu tej potężnej techniki manifestacji i nie zapomnij podzielić się nią z twoimi bliskimi!

Dodaj komentarz