Zacznij tu, gdzie jesteś…

 

                                      Chyba w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że ma już dość siebie, swojego dotychczasowego życia i świata, który sobie stworzył. I wtedy bardzo chce zmiany. Jednakże staje przed poważnym pytaniem: OD CZEGO ZACZĄĆ? CO ZROBIĆ, ŻEBY BYŁO INACZEJ? Zadając sobie to pytanie, nie dostaje odpowiedzi. Zaczyna wątpić, czy odpowiedź w ogóle jest możliwa. Pojawia się więc bezradność i totalne poddanie się. I jest to świetny moment, w którym niejednokrotnie dostajemy odpowiedź. Przynajmniej taką podstawową, jak na przykład; „Zacznij szukać”, „określ dokładnie, co chcesz zmienić”, „wyjdź do ludzi” .

                                     Jeśli jesteś w takim właśnie momencie życia i bardzo chcesz zmiany, proponuję Ci zacząć dokładnie od tego miejsca. Przygotowałam kilka prostych ćwiczeń, testy i wizualizacje, dzięki którym dostaniesz odpowiedzi na następujące pytania:

 1. W jakiej kondycji psycho-fizycznej jesteś właśnie teraz i co to oznacza?
 2. Jakie są Twoje cele i pragnienia i co blokuje ich spełnienie?
 3. Jakie przeszkody są w twojej podświadomości, z którymi należy popracować, żeby nastąpiła zmiana?
 4. Jakie informacje ma dla Ciebie Twój Duch w związku z Twoją sytuacją?
 5. Co możesz zrobić i jak, żeby odpowiedzi na te pytania przyniosły zmianę i poprawę Twojego życia?

 

UWAGA!!! Proszę nie wykonywać Testu 8 barw na komórce, bo mają różnie ustawioną jasność-kontrast, co zmienia kolor prostokątów w teście, więc test nie będzie miarodajny.

UWAGA!!! Wizualizacji żadnych nie powinny wykonywać osoby, które w przeszłości miały jakikolwiek incydent z utratą świadomości (po wylewach i udarach również) oraz osoby z poważnymi zniekształceniami kostno-stawowymi.

Wizualizacje wykonuj w spokojnym miejscu i czasie, bo również nie będziesz mieć z nich pożytku.  Usiądź w pozycji faraona: czyli na krześle tak, żeby uda tworzyły kąt prosty z tułowiem, podobnie uda z łydkami, całe stopy oparte o ziemię, kręgosłup wyprostowany. Zrób przerwę po każdej wizualizacji i zapisz dokładnie, co zobaczyłaś/-eś.

Jeśli interesuje Cię interpretacja symboli i elementów, które pojawiły się w wizualizacjach, napisz do mnie w zakładce Kontakt.

TEST OŚMIU BARW

Test 8 barw jest testem projekcyjnym. Należy go wykonać dwukrotnie. Dzięki temu wyniki będą miarodajne. Wykonując test pierwszy raz, robimy to z dozą niepokoju i niepewności, o co chodzi. Toteż powtórzenie testu sprzyja większej otwartości i spontaniczności reakcji, a więc również prawdziwości wyników.

Wykonaj test

 

WIZUALIZACJE

 

SZUFLADY

SPOTKANIE

MUR

TEST ZŁOTEJ RYBKI


Test Złotej Rybki dostępny po wykonaniu Testu 8 barw i wizualizacji 🙂

7 myśli na temat “Zacznij tu, gdzie jesteś…

 1. Test już zrobiłam i wysłałam Ci. Dwie jak różne wersje. Pierwszą na pewno wybrałabym kiedyś bez zastanowienia. Teraz zauważam już inne kolory przyciągają mój wzrok. Ciekawe. O ile się zmieniłam i dlaczego. Z wizualizacji chętnie skorzystam.

  1. Poczucie humoru jest ważne w obliczu pewnych rzeczy, których dowiadujesz się o sobie. Jednak dają one ogromną przestrzeń i otwierają na cały potencjał twojej osobowości, natury, oryginalności i piękna. Sama się zdumiewasz, że tyle masz w sobie. I robi się naprawdę ciekawie. W każdym zdaniu interpretacji znajdź pozytywny potencjał. A wizualizacje to nie ja…, tylko ty – ty sama dałaś sobie odpowiedzi i podpowiedzi. Ja tylko je odczytałam. 🙂

  2. Ale komentarz jak niesamowity:) wszystko daje dużo do myslenia.. ale bardzo pozytywnie.. mnie to bardzo podbudowało, potwierdziło,że muszę sobie ufać.. bardzo CI dziękuję..

 2. Cóż mogę rzec – kierowała mną ciekawość i chęć poznania w sobie tego, czego mi się nie udało jeszcze odnaleźć. Pewna już nabyta przeze mnie świadomość, pozwoliła mi skutecznie zweryfikować interpretacje wizualizacji, które przedstawiła Bernadetta. Dzięki temu, że w znanych mi aspektach była bezbłędna – te nieznane biorę w ciemno i bezwarunkowo, by się im przyjrzeć i nad nimi pracować.

  Polecam każdemu, kto chciałby się dowiedzieć czegoś o sobie. A jest przy tym Bernadetta rzeczowa, konkretna i delikatna. Choć trzeba czasem sporej odwagi i otwartości by przyjąć słowa, które otrzymamy – to zdecydowanie warto spróbować i dać sobie szansę na poznanie.

  Dla każdego, kto znalazł się na życiowym zakręcie – zdecydowanie warto podjąć ryzyko, otworzyć głowę i serce – i stanąć twarzą w twarz z Prawdą!

 3. Witam, polecam wykonanie tego testu ! Sprawdza się i wychodzą ciekawe wyniki, adekwatne do tego co się dzieje na prawdę. Niesamowite 🙂

Dodaj komentarz