GWIEZDNA PARA

„Dopóki śmierć nas nie rozłączy”…. – to ślubowanie z naszych czasów, można je anulować rozwodem. Są jednak ślubowania znacznie starsze i znacznie silniejsze niż banalny rytuał katolicki. Takim bardzo starym i potężnym rytuałem łączącym partnerów na wieki jest rytuał Gwiezdnej Pary. Do dziś są pary, które decydują się na ten rytuał i są osoby, które potrafią go prawidłowo i skutecznie wykonać. Jest to – oczywiście – rytuał energetyczny i magiczny.

Skutki rytuału Gwiezdnej Pary

Przez wiele wieków, zwłaszcza na Wschodzie, rytuał Gwiezdnej Pary był wykonywany w dniu zaślubin i w znaczący sposób wyróżniał małżonków oraz ich wiązał. Polegał na tym, że na oboje partnerów zakładano złote energetyczne obręcze, które dodatkowo wzmacniano kokonem  z gwiezdnej materii. Energetycznie wykluczało to partnerów z grona wolnych kobiet i mężczyzn oraz wzmacniało miłość i wierność pomiędzy małżonkami. Dla ludzi w tamtych czasach kokon Gwiezdnej Pary był widoczny i nikt z zewnątrz nie śmiał go naruszyć.

Co ciekawe ślady tego rytuału zostają na następne wcielenia. Są osoby, które mają  zupełnie niezniszczone złote obręcze=sznury wokół ciała, czasem pięć, czasem dwa, a czasem tylko jeden. U niektórych osób te obręcze są ciemne, podziurawione, mocno podniszczone. Świadczy to tylko o tym, jak są stare.

W tradycji wschodniej, zwłaszcza w Rosji te obręcze są dobrze znane. Nazywa się je obręczami bezżeństwa. Powód jest bardzo prosty. Osoby, które mają pozostałości rytuału Gwiezdnej Pary mają duży kłopot z założeniem szczęśliwego związku. Bo – niestety – bardzo trudno jest znaleźć tę drugą osobę, z którą w przeszłości ten rytuał Gwiezdnej Pary się zawierało.

Toteż osoby z takimi obręczami skaczą z kwiatka  na kwiatek, ich związki są krótkie i rozpadają się nagle, jakby bez powodu, ale burzliwie. Na ogół ta osoba, która ma obręcze Gwiezdnej Pary jest tą, która odchodzi. Sama nieraz nie jest w stanie powiedzieć, jaki był powód rozstania. Najczęściej stwierdza, że po prostu doszła do wniosku, że to nie jest ta osoba na całe życie.

Są takie kobiety, którym została tylko jedna obręcz przy kostkach. One najczęściej są w stanie wytrwać w małżeństwie, chociaż stwierdzają otwarcie, że mąż jest ok, ale to też nie jest ten jedyny.

Tymczasem wystarczy usunąć wszystkie pozostałości rytuału Gwiezdnej Pary i założenie szczęśliwej rodziny staje się proste.

Dodaj komentarz