Kategoria: MEDYTACJE I PROCEDURY

FIOLETOWE POLE – procedura

Istnieje  piękny przekaz o budowaniu fioletowego pola ochronnego od HATHORÓW, dawnych mieszkańców Egiptu, oraz rytuał jego uruchomienia. Po co Ci ono potrzebne?

Trójwymiarowy Matrix jest polem energii. Gdy się oczyszczasz, zmieniasz przekonania, podnosisz wibracje i świadomość, generujesz coraz więcej Światła, a do światła wszystkie nocne stwory i robale ciemności ciągną jak ćmy. Toteż przyciągasz od razu wampiry energetyczne i ludzi, którzy są chorzy i słabi, więc potrzebują energii. No i co? I w tym samym momencie ze swojego pięknego 5D lądujesz z powrotem w trójwymiarowym Matrixie i już nie wiesz, co się dzieje.

 

MASKI – medytacja

Jeśli chcesz popracować ze swoimi maskami, zdjąć je choć na chwilę i poczuć się lekko, zapraszam cię do medytacji.

Nagrałam kilkuminutową medytację zdejmowania masek, dzięki której zobaczysz swoje, zdejmiesz je i odkryjesz, jakie to uczucie być tylko sobą.

Optymalna ścieżka życia – medytacja

Jeśli chcesz sprawdzić, czy jesteś na optymalnej ścieżce swojego życia, możesz zrobić tę krótką medytację.

Gdy podczas jej słuchania nie znajdziesz ścieżki jasnej i błyszczącej, nie przejmuj się. Pojawi się po oczyszczeniu kilkudziesięciu (lub kilkuset) kodów traum rodowych.

Procedura odprowadzania podpięć energetycznych

To prosta procedura odprowadzania podpięć energetycznych, typu:

  • upadłe dusze
  • zagubione dusze
  • ataki energetyczne
  • oraz rozwód energetyczny z osobami toksycznymi, z którymi trudno się rozstać, zapomnieć.

Procedura usuwania aktywnych klątw

Klątwa, to takie realne złorzeczenie, że ktoś innemu człowiekowi chce coś zabrać, czegoś go pozbawić, albo przysporzyć mu czegoś dla niego niekorzystnego.

Procedura usuwa klątwy aktywne w danym momencie życia. Jeśli klątwa dotyczy całego rodu, to bezpiecznie jest usunąć tylko tę jedną i odczekać kilka tygodni aż się wypali. Potem można zrobić kolejne.

Test 8 barw

Test 8 barw jest testem projekcyjnym. Należy go wykonać dwukrotnie. Dzięki temu wyniki będą miarodajne. Wykonując test pierwszy raz, robimy to z dozą niepokoju i niepewności, o co chodzi. Toteż powtórzenie testu sprzyja większej otwartości i spontaniczności reakcji, a więc również prawdziwości wyników.

Uzdrawianie relacji techniką Life Flow

Prosta i skuteczna terapia zmieniająca i uzdrawiająca relacje z osobami najbliższymi oraz poprawiająca jakość życia w kontaktach międzyludzkich. Sesja trwa od 30 do 40 minut przez telefon lub Skypa.

Zacznij tu, gdzie jesteś… – medytacje

To trzy krótkie medytacje: SZUFLADY, SPOTKANIE, MUR, dzięki którym poznasz zasoby swojej podświadomości i co w danym momencie życia wymaga oczyszczenia i uzdrowienia. ZAPISZ dokładnie, co widziałeś w czasie medytacji i prześlij do mnie. Dostaniesz interpretację symboli i swoich wizji, które ułatwią Ci zrozumienie obecnej sytuacji życiowej oraz wskażą sposoby na jej uzdrowienie.