Kreator, Wizjoner, Esteta

                      Zapraszam Cię do całkiem odjechanej formy rozwoju osobistego, ale przy tym najbardziej przyjemnej i swobodnej.
Gdy parę lat temu pojechałam na warsztat Vedic Art, byłam mocno przerażona, bo nie miałam bladego pojęcia o malowaniu. Jednak coś mnie tam ciągnęło. Chciałam zrobić coś tylko dla siebie. Wydawało mi się też, że malowanie może być świetnym zajęciem na zimowe wieczory oraz na… starość. Tak. Serio! Właśnie na starość.
Lubię być przygotowana do różnych etapów swojego życia, żeby nie czuć się zaskoczoną. A starość chciałabym mieć radosną. No więc, tak sobie wymyśliłam….
Od tego czasu maluję często i chętnie, traktując każdy obraz jako formę pracy ze sobą. Działa.
Bez względu na to, jaka będzie Twoja motywacja, czy też cel – przyjedź, zobacz, posmakuj….
Daj się zaskoczyć i uwieść farbom, kolorom, pędzlom, fakturze i swojej kreatywności…
Warsztat nie wymaga żadnych umiejętności malarskich, ani doświadczenia w tej dziedzinie.
Jest niesamowitą przygodą dla każdego, kto jest otwarty na nowe doświadczenia i chce w przyjemny i ciekawy sposób popracować ze sobą na głębokich poziomach.
Warsztat 1 -go stopnia to trzydniowe spotkania,
warsztat 2.-go stopnia – również.
Pracujemy w małej grupie ( 6 osób), miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 200zł.
Zgłoszenia: bernadetta@zpietamiwchmurach.pl
Dodatkowo potrzebujesz zaopatrzyć się w podobrazia, farby, pędzle i inne akcesoria malarskie lub zamówić zestaw do malowania u mnie (cena zestawu ok.120zł).Więcej o Vedic Art:

Twórcą metody Vedic Art jest szwedzki artysta Curt Källman, który ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Sztokholmie, ale szybko zaczął pracować na swoich zasadach.
Metoda ma swoje źródło w Wedach. Zapisane są tam uniwersalne prawdy o wszechświecie, o potencjale człowieka i jego istocie.
Ta starożytna, licząca 5000 lat wiedza, pomaga w prosty i naturalny sposób przebudzić wewnętrzną siłę kreacji drzemiącą we wnętrzu każdego człowieka. Przez stulecia dostępna była jedynie joginom i ludziom biegłym w sanskrycie. Mistrz Maharishi Mahesh Yogi zapragnął, by mądrość Wed była znana ludziom Zachodu. Wiedział, że prawda ta może ich wyzwolić i sprawić, by żyli szczęśliwie. Szukał metody, jak ją przekazać. W latach 80-tych znalazł właściwą osobę, szwedzkiego malarza, Curta Källmana, któremu przekazał mądrość wedyjską wraz z 17 zasadami. A ten opracował metodę malarską, dzięki której każdy może poznać prawdę o sobie samym i odkryć swój twórczy potencjał.
Żeby zrozumieć same zasady, trzeba doświadczyć każdej z nich podczas malowania. Działają na podświadomość, świadomość i nadświadomość człowieka, doprowadzając do stworzenia przejrzystego kanału informacyjnego między nimi i integracji.
Proces pracy z zasadami Vedic Art jest dla każdego inny, a jego treść i głębię odzwierciedlają płótna uczestników warsztatu.
Koszt warsztatu I stopnia – 700zł
Koszt warsztatu II stopnia – również.

 

 

Dodaj komentarz