Praktyka Światła i Miłości

Na you tube i na różnych stronach i blogach internetowych jest bez liku najróżniejszych medytacji. U mnie też się parę znajdzie… Sporo z tych internetowych jest zwyczajnie do luftu, choć nieraz podawane przez znane osoby ze świata ezoterycznego. W żadnej nie ma też uwagi podstawowej: żeby jakakolwiek medytacja, czy praktyka duchowa zaczęły działać, trzeba wykonywać ją systematycznie, nieraz bardzo systematycznie. Taka choćby coraz popularniejsza praktyka pieczęci maharycznej działa zaledwie godzinę po jej wykonaniu, więc  ochrona, którą daje jest bardzo krótkotrwała. Dopiero, gdy wykonuje się ją 3 razy dziennie przez co najmniej kilka miesięcy jej moc wzrasta. I tak jest z każdą praktyką duchową.

Opowiem dziś o szalenie prostej, ale w moim życiu przełomowej praktyce Światła i Miłości, która jest jednym z podstawowych narzędzi pracy w technice Life Flow. Jest to praktyka generowania Światła i Miłości.

A oto cała procedura:

Usiądź wygodnie, zamknij oczy.

Oddychasz miarowo i spokojnie.

Z każdym oddechem wlewasz się do swojego centrum. (to może Ci zająć kilka minut… 🙂 )

Będąc w swoim centrum, generujesz Światło i boską Miłość.

Światło i Miłość wypełnia każdą komórkę Twojego ciała i wszystkie przestrzenie międzykomórkowe.

Emanujesz Światłem i Miłością. Każda Twoja komórka śpiewa Światłem i Miłością.

Ot i wszystko! 🙂 genialnie proste i genialnie skuteczne….

Jeśli codziennie poświęcisz 15 – 20 minut na generowanie Światła i boskiej Miłości, to efekty będą. Wprawdzie to nie wszystko, bo na piechotę  trzeba w każdym człowieku sporo posprzątać…. Jednak to już coś….

Jeśli się zdecydujesz na generowanie Światła i Miłości w swoim ciele, sprawdź czasem podczas tej praktyki, jak wyglądasz na zewnątrz… To znaczy podejrzyj siebie podczas generowania Światła i Miłości. Mocno się zdziwisz i zachwycisz, że masz w sobie tyle Światła i to pięknego Światła….

Dodaj komentarz