SAMODZIELNE OCZYSZCZANIE AURY

OCZYSZCZANIE AURY HINDUSKĄ RA-MA-DA-SĄ 

                prosta wygodna metoda  samodzielnej pracy z czakrami, daje oczyszczanie i wzmocnienie czakr, a przez to też ciał subtelnych.
Słuchając, należy skupić uwagę na poszczególnych czakrach:
ra – czakra podstawy, ma – czakra pępka, da – czakra splotu słonecznego, sa – czakra serca ( jest podwójnie śpiewana), sei – czakra gardła, so – czakra trzeciego oka, ham – czakra korony.
Jest to praktyka oczyszczająca i wzmacniająca system energetyczny. Warto robić ją codziennie, np. przed pracą przynosi pozytywne efekty zwiększenia sił witalnych, spokoju wewnętrznego i jasności myśli.

                 W przypadku trudnego dnia, kłopotów, emocji w relacjach polecam mantrę Gayatri, która jest też doskonała przy oczyszczaniu organów wewnętrznych. Gdy boli wątroba, głowa, żołądek – wystarczy podczas słuchania mantry trzymać napiętą dłoń na bolesnym miejscu. Pomaga.

MANTRA GAYATRI – to najsilniejsza mantra oczyszczająca

OCZYSZCZANIE AURY KAMERTONAMI

Ostatnio coraz bardziej popularna metoda oczyszczania czakr i ciał subtelnych, nieraz też meridianów dźwiękiem kamertonów. Kamertony są dość drogie,  zestaw 8 kamertonów wraz z „aniołkami” to koszt od 800 do 1000zł. Za to praca z nimi jest przyjemna i satysfakcjonująca.

Oczyszczenie czakr jest przyjemną sesją, gdy robi to terapeuta, bo gdy robi się to samemu – no to trochę trzeba się namachać :). Używam kamertonów od 8 lat i chwalę sobie ich skuteczność.

 

OCZYSZCZANIE AURY KOLOROWĄ PRANĄ (uzdrawianie praniczne)

Bardzo skuteczna i dokładna metoda pracy z systemem energetycznym. Wykorzystuje się tu różne kolory prany (energii życiowej) do oczyszczania czakr, narządów im przyporządkowanych oraz uzupełniania energii w czakrach i w ciele, przez co uzyskuje się natychmiastowy efekt poprawy stanu zdrowia, a kontynuowanie zabiegów niejednokrotnie prowadzi do całkowitego wyzdrowienia. Warto nauczyć się tej techniki, żeby być niezależnym od lekarzy :).

„EKSPRESOWE” OCZYSZCZANIE CZAKR

To metoda mentalna, którą wykorzystuję, gdy brakuje mi czasu, a pilnie potrzebuję lepiej się poczuć, odzyskać siły, czy też jasność myślenia. Robię ja często jadąc samochodem. Polega na mentalnym wydaniu komendy oczyszczania poszczególnych czakr. Np. w myślach mówię: „proszę o oczyszczenie czakry podstawy” i czekam aż proces oczyszczania się zakończy, potem proszę o oczyszczenie kolejnej czakry, aż do czakry korony. Przeważnie 25 minut jazdy samochodem wystarcza na oczyszczenie wszystkich czakr, następnie wizualizuję białe światło nad czakrą korony i wydaję komendę: „wzmocnij przepływ”. I tyle 🙂

 

Dodaj komentarz