SKAŻENI ZŁEM

Praca w różnych wymiarach takich jak historie przodków, wcielenia, klątwy, uszkodzenia ciał subtelnych, uszkodzenia komórkowe, podpięcia energetyczne oraz sporo innych planów astralnych jest doświadczeniem, które uczy pokory. Kto autentycznie wie, co robi w wielowymiarowej rzeczywistości, jaką jest człowiek nie odważy się piać peanów o bezinteresownej Miłości, ani o samym Dobru i Świetle, bo widział, ile jest zła w człowieku.

Nie zmienia to jednak faktu, że człowiek jest wielką i potężną istotą pochodzącą ze Światła, która zaśmiecona jest przez wszelkie możliwe odmiany zła, jakie istnieją na Ziemi.

Nie zamierzam dziś pisać, ani o traumach rodowych, ani o uszkodzeniach komórkowych, ani o wcieleniach, ani o klątwach. Chcę wytłumaczyć mechanizm, jak całkowicie dobry człowiek zostaje skażony złem. I nie chodzi tutaj o grzech pierworodny…

Rodzaje świadomości

Można wskazać dwa rodzaje świadomości. Jeden to świadomość obserwująca, która jest ściśle związana z mobilnymi cząsteczkami świadomości. Kiedy człowiek jedzie autem, to świadomość obserwująca powoduje, że człowiek „widzi”, że jedzie autem. Dzieje się to z pozycji świadka-obserwatora, który wie, że jedzie autem. Drugi rodzaj świadomości to świadomość zarządzająca (działająca, kierująca) i jest ona ściśle związana z całym materiałem genetycznym, jaki człowiek w sobie nosi. Człowiek kieruje samochodem i jest świadomy tego kierowania (jest kierowaniem), jest odpowiedzialny za to kierowanie.

O ile mobilne cząsteczki świadomości mogą przemieszczać się zarówno w ciele człowieka, jak i poza nim, o tyle świadomość zarządzającą  czuje człowiek wzdłuż pionowej osi ciała. Na poziomie biologicznym świadomość zarządzająca to cały materiał genetyczny (DNA) wraz ze strukturami pasożytniczymi, które go przeżerają, a który możemy zobaczyć jak kolumnę wzdłuż pionowej osi ciała od szyi aż do podbrzusza. To jest kolumna Zarządzającego Ja. Jeśli jest uszkodzona, to pojawiają się w życiu człowieka różne kłopoty na tle psychicznym.

Większość ludzi ma drobne lub większe uszkodzenia Kolumny Ja. Zajrzyj sobie i sprawdź. Będąc w ciele, poszukaj takiej kolumny zgodnie ze wskazówkami, które dałam powyżej i obejrzyj sobie, jak wygląda u ciebie. Może mieć zaciemnienia, dziury, być jakby zadymiona, poszarzała… Leczenie Kolumny Ja odbywa się w procesie stanu szczytowego, więc teraz tylko o tym wspominam.

Mobilne cząsteczki świadomości

Natomiast mobilnymi cząsteczkami świadomości wymieniamy się z innymi osobami przez całe życie. Każdy z nas ma ich ogromną ilość i od momentu urodzenia wymieniamy się nimi z różnymi ludźmi. Począwszy od osób, które uczestniczą w naszym porodzie. Między innymi z tego powodu warto bardzo starannie zaplanować poród, by dziecko nie miało przymusu zaraz po urodzeniu wymieniać się cząsteczkami świadomości z osobami obcymi.

Cząsteczki świadomości to jeden z biologicznych nośników świadomości.

Wyglądają niepozornie, jak małe, świecące na złoto, kuleczki.

Z biegiem lat coraz więcej oddajemy siebie innym ludziom i sami coraz więcej cząstek różnych osób nosimy w sobie.

Im mniej ciebie samego w tobie tym bardziej wytracasz poczucie pełni i poczucie pewności siebie, bo „czym” masz być pewny siebie jeśli jest ciebie samego mało w tobie?

Jesteś bardziej podatny na emocje, smutki, poczucie bezsensu, niepokoje, bo nie mając siebie w sobie, wytracasz część swojej siły i odporności.

Kiedy odzyskujesz wszystkie swoje cząsteczki świadomości, kuleczki łączą się ze sobą i wspólnie tworzą pełny kształt twojego ciała, który świeci złotawo-słonecznym światłem.

     Sposób na odzyskanie cząsteczek świadomości

Istnieje prosta  procedura, aby oddać wszystkie cząsteczki świadomości, które pozbieraliśmy przez dotychczasowe życie oraz odzyskać wszystkie swoje cząsteczki, które oddaliśmy od momentu narodzin do chwili obecnej. Dzięki temu możemy odzyskać część spokoju i pewności siebie.

Procedura składa się z dwóch kroków. W pierwszej kolejności oddajemy cząsteczki innych, aby zrobić miejsce na swoje cząsteczki, które będą mogły ulokować się w pustych miejscach. Dlatego drugi krok, to odzyskiwanie własnych cząsteczek. Podczas oddawania i odzyskiwania cząsteczek można widzieć „widzeniem wewnętrznym” małe światełka, które odlatują i wracają do nas. Czasem będą to całe połacie zintegrowanych cząstek.

Podajesz więc najpierw komendę: „Wszystkie obce cząsteczki świadomości we mnie wracają do swoich właścicieli” i obserwujesz, jak złote kuleczki wędrują od ciebie do innych ludzi. A potem podajesz komendę: „Wszystkie moje cząsteczki świadomości wracają do mnie” i obserwujesz złote kuleczki powracające do ciebie.

W tym prostym procesie ważne jest, żebyś nie wymuszał, ani nie wyobrażał sobie tych cząsteczek. Należy powtarzać komendę na pełnym luzie do momentu aż ciało samo uruchomi proces oddawania i odzyskiwania cząsteczek świadomości.

TRUDNE WYDARZENIA Z PRZESZŁOŚCI

Oglądałam ostatnio sesję wg zasad Calogero Grifasi, w której terapeuta prowadzący wysłał osobę jasnowidzącą, czy też telepatę (jak kto woli) do dalekiego wcielenia sprzed 500 lat, gdzie klient miała trudne wcielenie, bo na jego oczach – jako czteroletniego chłopca – zginęła matka, a potem przyplątało się do tego dziecka i przejęło jego świadomość astralne zło. Nie mnie oceniać metody, jakimi uzdrawiano i oczyszczano tę sytuację, jednak zabrakło w niej odzyskiwania cząsteczek świadomości.

W każdym traumatycznym wydarzeniu dochodzi do wymiany potężnej ilości cząsteczek świadomości  ofiary z cząsteczkami świadomości sprawcy. W ten sposób zdarza się  skażenie złem osoby, która jest krzywdzona. Wydaje się to mocno niesprawiedliwe, ale to jest fakt.

W leczeniu scen traumatycznych odzyskanie cząsteczek świadomości jest rzeczą podstawową, bo nie można mówić o uzdrowieniu czegokolwiek, jeśli naszego klienta zostawimy z cząsteczkami świadomości jego kata. Tym bardziej, że procedura jest prosta. Wystarczy wydać komendę, żeby cząsteczki świadomości wracały do swoich właścicieli i samo się dzieje.

Bez względu jakimi metodami pracujecie, zawsze odprowadzajcie cząsteczki świadomości do właścicieli. Jest wielką krzywdą nie tylko dla naszego klienta, ale też dla całego jego rodu niezadbanie o cząsteczki świadomości z przeszłych  traumatycznych wydarzeń. Bo przecież cząsteczki świadomości sprawcy, kata obecne w świadomości ofiary to totalna niesprawiedliwość i nieporozumienie.

Diabła masz za skórą

Jeśli masz potrzebę sprawdzić, gdzie jeszcze są zapisy zła w twoim ciele, to zrób sobie wędrówkę po swojej skórze, ale od środka. Wszystkie czarne bąble, jakby przyklejone krople do skóry to zapisy zła w człowieku, które powodują, że człowiek chce zemsty, lubi intrygi i pragnie odwetu. Wyleczenie tych struktur jest również banalnie proste. Po prostu wchodzisz do każdej takiej czarnej kropli pod skórą wywołujesz wszystkie nici traum pokoleniowych z całego rodu oraz wszystkie nici asocjacji, sprawdzasz pętle czasowe i leczysz Światłem i Miłością do momentu, aż kropla zniknie.

Czy to ma znaczenie? Dla kogoś, komu jest obojętne, czy jest dobry, czy zły to – nie ma. Jest też inny powód, dla którego to ma znaczenie. Często zdarza się, że spotykamy ludzi, którzy mają tego typu uszkodzenia dokładnie w tych samych miejscach, co my. Wtedy odczuwamy tego człowieka jako osobę, która ma w sobie zło i nawet myślimy, że możemy się od tej osoby tym złem zarazić. Wrażenie jest silne tak bardzo, że utrudnia normalne kontakty. A wystarczy wiedzieć, że to tylko osoba, która ma jedną lub kilka  kropli zła dokładnie  w tym samym miejscu, co my. I zleczyć to. Okaże się wtedy, że nic nie mamy do tej osoby.

 

Dodaj komentarz