Zacznij tu, gdzie jesteś…

 

                                      Chyba w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że ma już dość siebie, swojego dotychczasowego życia i świata, który sobie stworzył. I wtedy bardzo chce zmiany. Jednakże staje przed poważnym pytaniem: OD CZEGO ZACZĄĆ? CO ZROBIĆ, ŻEBY BYŁO INACZEJ? Zadając sobie to pytanie, nie dostaje odpowiedzi. Zaczyna wątpić, czy odpowiedź w ogóle jest możliwa. Pojawia się więc bezradność i totalne poddanie się. I jest to świetny moment, w którym niejednokrotnie dostajemy odpowiedź. Przynajmniej taką podstawową, jak na przykład; „Zacznij szukać”, „określ dokładnie, co chcesz zmienić”, „wyjdź do ludzi” .

                                     Jeśli jesteś w takim właśnie momencie życia i bardzo chcesz zmiany, proponuję Ci zacząć dokładnie od tego miejsca. Przygotowałam kilka prostych ćwiczeń, testy i wizualizacje, dzięki którym dostaniesz odpowiedzi na następujące pytania:

 1. W jakiej kondycji psycho-fizycznej jesteś właśnie teraz i co to oznacza?
 2. Jakie są Twoje cele i pragnienia i co blokuje ich spełnienie?
 3. Jakie przeszkody są w twojej podświadomości, z którymi należy popracować, żeby nastąpiła zmiana?
 4. Jakie informacje ma dla Ciebie Twój Duch w związku z Twoją sytuacją?
 5. Co możesz zrobić i jak, żeby odpowiedzi na te pytania przyniosły zmianę i poprawę Twojego życia?

 

UWAGA!!! Proszę nie wykonywać Testu 8 barw na komórce, bo mają różnie ustawioną jasność-kontrast, co zmienia kolor prostokątów w teście, więc test nie będzie miarodajny.

UWAGA!!! Wizualizacji żadnych nie powinny wykonywać osoby, które w przeszłości miały jakikolwiek incydent z utratą świadomości (po wylewach i udarach również) oraz osoby z poważnymi zniekształceniami kostno-stawowymi.

Wizualizacje wykonuj w spokojnym miejscu i czasie, bo również nie będziesz mieć z nich pożytku.  Usiądź w pozycji faraona: czyli na krześle tak, żeby uda tworzyły kąt prosty z tułowiem, podobnie uda z łydkami, całe stopy oparte o ziemię, kręgosłup wyprostowany. Zrób przerwę po każdej wizualizacji i zapisz dokładnie, co zobaczyłaś/-eś.

Jeśli interesuje Cię interpretacja symboli i elementów, które pojawiły się w wizualizacjach, napisz do mnie w zakładce Kontakt.

TEST OŚMIU BARW

Test 8 barw jest testem projekcyjnym. Należy go wykonać dwukrotnie. Dzięki temu wyniki będą miarodajne. Wykonując test pierwszy raz, robimy to z dozą niepokoju i niepewności, o co chodzi. Toteż powtórzenie testu sprzyja większej otwartości i spontaniczności reakcji, a więc również prawdziwości wyników.

Wykonaj test

 

WIZUALIZACJE

 

SZUFLADY

SPOTKANIE

MUR

TEST ZŁOTEJ RYBKI


Test Złotej Rybki dostępny po wykonaniu Testu 8 barw i wizualizacji 🙂

14 myśli na temat “Zacznij tu, gdzie jesteś…

 1. Test już zrobiłam i wysłałam Ci. Dwie jak różne wersje. Pierwszą na pewno wybrałabym kiedyś bez zastanowienia. Teraz zauważam już inne kolory przyciągają mój wzrok. Ciekawe. O ile się zmieniłam i dlaczego. Z wizualizacji chętnie skorzystam.

  1. Poczucie humoru jest ważne w obliczu pewnych rzeczy, których dowiadujesz się o sobie. Jednak dają one ogromną przestrzeń i otwierają na cały potencjał twojej osobowości, natury, oryginalności i piękna. Sama się zdumiewasz, że tyle masz w sobie. I robi się naprawdę ciekawie. W każdym zdaniu interpretacji znajdź pozytywny potencjał. A wizualizacje to nie ja…, tylko ty – ty sama dałaś sobie odpowiedzi i podpowiedzi. Ja tylko je odczytałam. 🙂

  2. Ale komentarz jak niesamowity:) wszystko daje dużo do myslenia.. ale bardzo pozytywnie.. mnie to bardzo podbudowało, potwierdziło,że muszę sobie ufać.. bardzo CI dziękuję..

 2. Cóż mogę rzec – kierowała mną ciekawość i chęć poznania w sobie tego, czego mi się nie udało jeszcze odnaleźć. Pewna już nabyta przeze mnie świadomość, pozwoliła mi skutecznie zweryfikować interpretacje wizualizacji, które przedstawiła Bernadetta. Dzięki temu, że w znanych mi aspektach była bezbłędna – te nieznane biorę w ciemno i bezwarunkowo, by się im przyjrzeć i nad nimi pracować.

  Polecam każdemu, kto chciałby się dowiedzieć czegoś o sobie. A jest przy tym Bernadetta rzeczowa, konkretna i delikatna. Choć trzeba czasem sporej odwagi i otwartości by przyjąć słowa, które otrzymamy – to zdecydowanie warto spróbować i dać sobie szansę na poznanie.

  Dla każdego, kto znalazł się na życiowym zakręcie – zdecydowanie warto podjąć ryzyko, otworzyć głowę i serce – i stanąć twarzą w twarz z Prawdą!

 3. Witam, polecam wykonanie tego testu ! Sprawdza się i wychodzą ciekawe wyniki, adekwatne do tego co się dzieje na prawdę. Niesamowite 🙂

 4. Witam Cię serdecznie,
  żeby wybrać poszczególne kolory posłużyłem się intuicją… jednak nie przekonywały mnie do siebie. Niby wczęśniej od razy wybrał bym zielony kolor bo jest moim ulubonym, ale tym razem nie wyglądał zachęcająco. Natomiast jeśli chodzi o wizualizacjie to nie udało mi się tego dobrze wyobrazić. A dodatkowo musiałem w trakcie szybko otworzyć oczy, zacząłem się bać tak jak bym przywoływał jakieś mało fajne energie podczas tego, po chwili się ogarnąłem i następne wizualizacje przeszły lepiej.
  Dzięki za lekcje.

  Pozdrawiam,
  Czajkos

 5. Dlaczego nie moźna robić wizualizacji, jeśli się straciło kiedykolwiek świadomość? Czy chodzi tu o nierobienie żadnych wizualizacji, czy tylko tych podanych w artykule? Rozumiem, że parosekundowe omdlenie liczy się jako utrata świadomości i dyskwalifikuje z robienia wizualizacji?

  1. Zasadniczo jest to przeciwwskazanie do każdej wizualizacji, bo wchodzisz w płytką hipnozę i możesz źle się poczuć. Pamięć utraty świadomości już jest w twojej podświadomości i może przywołać to samo zdarzenie. Jednak jeśli twoje omdlenie było spowodowane np. anemią, to w momencie, gdy wrócisz do pełni sił, możesz sprawdzić na krótkiej wizualizacji, jak będziesz się czuć.

 6. Zrobiłam wizualizacje, kolory i rybkę. Ja zrobiłam a Bernardettta krotko tresciwie ale niesamowicie celnie zinterpretowała. Wyszło wszystko co wiedziałam albo wydawało mi się , ze wiem. Ale wyszly
  też sprawy, które gdzies snuły mi się po duszy. Niesamowite. Jestem bardzo zadowolona. Mimo, iż
  „znowuą mam spora pracę przed sobą, to widzę kierunek. I bardzo sie cieszę:). Dziekuje Bernadetto
  za konkretność i delikatność, a także za pewność tego co robisz. Dla mnie bardzo wazne.
  Polecam każdemu na poczatek wykonanie testow

 7. Bernadetto Droga,
  Zgodnie z tytułem posta zaczęłam od niego, mimo, że jest prawie na końcu listy :)) !!
  Sam tytuł mnie przyciągnął i dobrze się stało. Zrobiłam wszystkie wizualizacje i dostałam od Ciebie dogłębne i bardzo rzetelne opisy. Coś co jedynie przeczuwałam stało się faktem a opisy są świetną diagnozą i wskazówką co zrobić by się zmieniać…. rosnąć. Dziękuję za Twój czas i energię którą w to włożyłaś, dla mnie to informacje bezcenne. Złota rybka jest wisienką na torcie! Świetnie to robisz, co tu dużo mówić.
  Każdemu polecam rozpocząć wędrówkę od sprawdzenia w którym miejscu jest obecnie a te narzędzia i Twoja interpretacja są do tego po prostu stworzone.

Dodaj komentarz